ARAZ APART
Mudanya

Araz Apart, deneyim, bilgi ve müşteri memnuniyeti üzerine harmanladığı ve 25 yılı geçen uzmanlığı sayesinde geliştirdiği apart otel sektöründe ki başarısını; ‘kaliteli hizmet’ anlayışı üzerine inşa etmiştir.Çekirge’de başlayan apart otel hikayesini Mudanya’da sürdürerek, ilk gün ki heyecanla Araz Apart Mudanya’yı 2019 yılında müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Ev rahatlığında otel konforu! Evinizin konforunu aratmayacak nitelikte hizmet kalitesi sunan Araz Apart, Mudanya’da konaklamanın tanımını yeniden yapıyor! Araz Apart kalitesi ve hizmet anlayışına en uygun şekilde tasarlanan mimari tasarımı ve dekorasyonu ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun konaklama çözümlerini ev rahatlığını aratmayacak niteliklerde sunar.

Rahat ve konforlu 12 odadan oluşan 2+1 Standart Daire seçeneği yanında, geniş ve ferah 5 adet 2+2 Dublex Daire seçeneği ve lüks eşyalarla donatılmış ekstra büyük yatağa sahip Suit Daire seçenekleri bulunmaktadır.

Araz Apart Mudanya
Araz Apart Mudanya
En İnce Ayrıntısına Kadar Düşünüldü!

Araz Apart profesyonelliğinde en ince ayrıntısına kadar düşünülen oda dekorasyonu, tamamen müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tasarlandı. Evlerin en temel ihtiyacı olan; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ütü, vb. eşyaların yanı sıra çatal, tabak, su ısıtıcısı, çaydanlık gibi tüm mutfak gereçleri, Araz Apart odalarında misafirlerinin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayabilecek şekilde düşünülmüştür.

Odalarda bulunan oturma grupları, yemek masası ve yataklarla Mudanya gezinizi; tıpkı evinizde olduğu gibi yaşayabileceğiniz nezih ve ferah bir ortamda Araz Apart kalitesinin keyfini çıkararak sürdürebilirsiniz.

Her Noktadan Kolay Ulaşım

Araz Apart misafirlerinin konforu her şeyden önce gelmektedir. Araz Apart, 25 yıllık tecrübe ve müşteri memnuniyetinin en ön planda tutulduğu hizmet anlayışı ile konuklarının ulaşımını zorluk olmaktan çıkarır. İDO ve BUDO iskelelerine çok yakın bir mesafede bulunan konumu, havaalanına ulaşım ve toplu taşıma araçları güzergahına yakınlıkile misafirlerine profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Ayrıca tüm bu noktalardan ve bu noktalara özel transfer hizmeti veren Araz Apart, çevrede bulunan tarihi yerlere ve sahillere toplu ulaşım ve gezi imkanı sunabilmektedir.

Mudanya Gezi
Araz Apart Mudanya
Mudanya...Deniz, Balık, Güneş...

Araz Apart’ın anlaşmalı olduğu 2 adet beachclub’a giriş ücretsizdir. Anlaşmalı beachclub’lar dışında Mudanya’da bulunan sahillerden de indirimli olarak yararlanılabilmektedir.

Anlaşmalı olduğumuz restoranlar, taze balık ve ızgara menüleri ile deniz kıyısında harika bir akşam yemeği için sizleri bekliyor olacak.

Araz Apart, huzur, konfor ve müşteri memnuniyetinin doyasıya yaşandığı, titizlikle yaklaşıldığı ve kaliteli hizmet anlayışına en yüksek özenin gösterildiği eşsiz bir konaklama istasyonudur!

Peki Araz Apart Mudanya’da sizleri neler bekliyor?
İşte cevabı!
  • 2+1 Standart Daire ve 2+2 Dublex Daire seçeneği yanında Suit Daire seçeneği de bulunmaktadır.
  • Ulaşım için İDO ve BUDO feribot iskelelerine yakın bir konumdayız ve havaalanı transfer seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Odalarda ihtiyacınız olan her türlü ev eşyasını bulabilir, arzu edilmesi halinde ücretsiz günlük oda temizliği hizmetinden yararlanabilirsiniz.
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • Ücretsiz otopark
  • Mudanya çevresi ve sahillerine toplu ulaşım imkanı
  • 2 BeachClub’a ücretsiz giriş
  • Banyolarda ücretsiz sabun, şampuan ve havlu
  • ve daha fazlasını Araz Apart Mudanya’da bulabilirsiniz.
En iyi hizmet sözümüzle...
Araz Apart Mudanya